Головна » 2017 » Октябрь » 17 » 17.10.2017
15:29
17.10.2017

41 обласний семінар-практикум серед працівників освіти

У період з 13 по 15 жовтня 2016 року в с. Вельбівка Гадяцького району були проведені 41 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки.

Змагання відбулися завдяки підтримці Гадяцьких райдержадміністрації, районної ради та відділу освіти, а також адміністрації Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

У семінарі-практикумі взяли участь 123 учасника з 12 делегації з міста Горішні Плавні; Гадяцького, Зіньківського, Карлівського, Лохвицького, Машівського, Новосанжарського, Полтавського, Решетилівського, Чорнухинського районів, Глобинської обєднаної територіальної громади та збірна команда Засульської обєднаної територіальної громади та Лубенського району. Із них 62 особи взяли участь у змаганнях  з пішохідного туризму. Під час семінару-практикуму проведено практичні заняття в організації технічних етапів з пішохідного туризму та техніці їх подолання учасниками. Вимоги до спорядження та безпеки.

Спортивна програма складалася з особисто-командних змагань на дистанції «Смуга перешкод» та командних змагань зв'язок на дистанції «Крос-похід». Учасники змагалися на дистанціях першого, другого та третього класів.

У загальному заліку перемогу здобула команда Решетилівського району. Другими стали педагоги збірної команди Засульської об’єднаної територіальної громади та Лубенського району. Третіми стали туристи Машівського району.

В особистій першості на дистанції «Смуга перешкод» серед жінок перемогу здобула директор Литвяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Засульської об’єднаної територіальної громади Костюк Таміла. Серед чоловіків рівних не було керівнику гуртків Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицької районної ради, члену збірної команди області з пішохідного туризму Маслу Сергію.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Незважаючи на складні погодні умови усі учасники змагань залишилися з гарним настроєм та бажанням зустрітися наступного року.

Переглядів: 1723 | Додав: yulduz