Головна » 2017 » Июнь » 21 » 21.06.2017
14:58
21.06.2017

53 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму

У період з 16 по 20 травня 2016 року на базі Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради проведений 53 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму.

На урочистому відкритті заходу юних туристів привітали та побажали успішних стартів перший заступник голови Гадяцької районної державної адміністрації Бондаренко С.М., головний спеціаліст відділу освіти Гадяцької  райдержадміністрації Штанько Ю.В., сільський голова с. Вельбівки Койло А.М., директор Вельбівської ЗОШ Гордієнко О.П.

У змаганнях взяли участь 115 учасників із 10 команд старшої та 10 команд середньої вікових груп з міст Горішні Плавні, Миргорода, Пирятина, Полтави, Диканського, Зіньківського, Лохвицького, Лубенського, Машівського, Миргородського, Новосанжарського районів, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Програма складалась з особисто-командних змагань на дистанції «Смуга перешкод», командних змагань на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод» (зв’язки).

Дистанції змагань прокладені на стрімких схилах кар’єру на околиці села Вельбівка. Учасники Чемпіонату мали змогу самостійно обрати клас дистанції відповідно до рівня підготовки та спортивної кваліфікації.

Культурно-розважальну програму для учасників змагань підготували творчі колективи Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського (директор Насменчук А.М.).

У загальному заліку по старшій віковій групі перемогу здобула команда Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (тренер Лозинська О.Ю.), по середній віковій групі – команда Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (тренер Баранов О.А.). Призерами змагань у старшій віковій групі стали команди Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Сердюк Н.Я.), Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (тренер Баранов О.А.). У середній віковій групі друге місце посіла команда Решетилівського району (тренер Кисельов В.Ю.), третє – команда Машівської станції юних туристів-краєзнавців (тренер Свистун С.М.).

Переможці та призери у різних видах змагань отримали медалі та грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Чемпіони, призери та їхні тренери нагородженні грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Переглядів: 1773 | Додав: yulduz