Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 30 » 30.04.2017
15:50
30.04.2017

Перший Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області

Під егідою Полтавської обласної ради 28 квітня 2017 року обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді вперше проведений Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

У змаганнях узяли участь 13 команд, до складу яких увійшли 63 депутати Полтавської обласної та Миргородської міської рад, виконавчого апарату облради, районних та сільських рад Диканського, Зіньківського, Карлівського, Козельщинського, Машівського, Новосанжарського, Полтавського, Решетилівського та Хорольського районів.

На відкритті першого Чемпіонату зі спортивного орієнтування учасників привітав голова Полтавської обласної ради Олександр Юрійович Біленький, директор ПОЦТКУМ Станіслав Вікторович Комісар.

Дистанція за вибором була спланована в лісовому масиві поблизу села Головач Полтавського району. За дві години контрольного часу учасники мали віднайти на місцевості кілька десятків контрольних пунктів.

Центр змагань

Розминка перед стартом

Незважаючи на те, що для багатьох депутатів це був перший старт на дистанції спортивного орієнтування, брак досвіду не завадив учасникам показати себе досить вправними спортсменами.

Інструктаж учасників перед стартом

КП-початок орієнтування

На дистанції

На фініші змагань

У складі перших, хто прийшов на фініш, Анатолій Ханко

Олександр Біленький, голова Полтавської облради, виборов 2 місце у групі МВ

Переможцем Чемпіонату стала команда депутатів Полтавського району, друге місце посіла команда Машівського району, третє – команда Зіньківського району.

По завершенню Чемпіонату в таборі «Маяк» відбулося нагородження переможців і призерів кубками, медалями та грамотами.

Чемпіонат засвідчив значення спортивного орієнтування як цікавого і доступного виду спорту і для дітей, і для дорослих.​​​​​​​

Переглядів: 1510 | Додав: yulduz