Понедельник, 09.12.2019, 13:47
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Маршрутно-кваліфікаційна комісія [2]
Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини [19]
Чемпіонат України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді [5]
Правила змагань зі спортивного туризму [3]
Семінари-практикуми працівників освіти і науки [2]
18 Спартакіада [5]
19 Спартакіада - 2015 [2]
20 Спартакіада - 2016 [13]
21 Спартакіада - 2017 [4]
Пошук
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 202
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Туризм » Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини

Програма 18 Спартакіади

Програма

19 обласної туристської Спартакіади

учнівської та студентської молоді Полтавщини

Програма змагань старшої вікової групи

1. 06-08.02 – Відкрита першість ПОЦТКУМ з пішохідного туризму в приміщенні (смт.Котельва)

2.   20-22.03 – Відкрита першість ДЮКСОТ «Валтекс» з пішохідного туризму в приміщенні (м. Лубни)

3.   17-19.04   – Відкрита першість ПОЦТКУМ з пішохідного туризму (м. Полтава)

4.   22-24.05 – Відкритий Чемпіонат Кобеляцького району з велосипедного туризму (м. Кобеляки)

5. 22-24.05 – Відкритий Чемпіонат Кобеляцького району з водного туризму (м. Кобеляки)

6.   09-12.06 – 51 Чемпіонат області з пішохідного туризму (с.Городище Чорнухинського району)  

7. 12-14.06 – 20 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування (с. Городище Чорнухинського району)    

 8. 18-20.09 – Відкритий Чемпіонат міста Полтави з пішохідного туризму на кубок Міського Голови (м. Полтава)

9. 18-20.09 – Відкритий Чемпіонат міста Полтави з велосипедного туризму на  кубок Міського Голови (м. Полтава)

10. 09-11.10 – Відкрита першість Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з пішохідного туризму в приміщенні (м.Карлівка)

11. 06-08.11 – 20 Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні (м. Полтава)

12. До 01.12 – І  етап Чемпіонату  України  зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді (звіти за походи, проведені з 1 вересня 2014 року по 31 серпня 2015 року, від 3 ст. складності)

Програма змагань середньої вікової групи

1. 06-08.02 – Відкрита першість ПОЦТКУМ з пішохідного туризму в приміщенні (смт.Котельва)

2.   17-19.04   – Відкрита першість ПОЦТКУМ з пішохідного туризму (м. Полтава)

3. 22-24.05 – Відкритий Чемпіонат Кобеляцького району з велосипедного туризму (м.Кобеляки)

4. 22-24.05 – Відкритий Чемпіонат Кобеляцького району з водного туризму (м. Кобеляки)

5. 09-12.06 – 51 Чемпіонат області з пішохідного туризму (с. Городище Чорнухинського району)

6. 12-14.06 – 20 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування (с. Городище  Чорнухинського району)

7. 18-20.09 – Відкритий Чемпіонат міста Полтави з пішохідного туризму на  кубок Міського Голови (м. Полтава)

 8. 18-20.09 – Відкритий Чемпіонат міста Полтави серед з велосипедного туризму на кубок Міського Голови (м. Полтава)

9. 09-11.10 – Відкрита першість Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з пішохідного туризму в приміщенні (м. Карлівка)

10. 23-25.10 – Відкрита першість ДЮКСОТ «Валтекс» з пішохідного туризму в приміщенні (м. Лубни)

11. 06-08.11 – 20 Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні (м. Полтава)

       12. До 01.12 – І  етап Чемпіонату  України  зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді (звіти за походи, проведені з 1 вересня 2014 року по 31 серпня 2015 року, від 3 ст. складності)

Категорія: Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини | Додав: yulduz (16.01.2015)
Переглядів: 1172 | Рейтинг: 0.0/0