Понедельник, 22.07.2024, 13:40
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Июль 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 203
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Колектив центру

Нині в закладі працює 34 штатні працівники, з яких 23 педагоги, 3 бухгалтери, інші – адміністративно-господарчі працівники.

 

 

Педагогічний колектив Центру – це досвідчені педагоги, з яких 4 нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 3 кандидати в майстри спорту, 2 кандидати наук (1 -сумісник), 2 спортивні судді І категорії, 4 методисти вищої категорії, 2 працівники мають педагогічне звання «Керівник гуртка-методист». 

 

Багато педагогів неодноразово відзначені грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Департаменту (Головного управління) освіти і науки, громадських організацій, мають нагороди і відзнаки центральних та місцевих органів виконавчої влади.

 

Вищу педагогічну освіту мають 18 осіб.

 

Педагогічні працівники з технічною освітою мають високу туристську кваліфікацію та великій досвід роботи у позашкільному закладі.

 

Серед педпрацівників закладу – 3 колишні вихованці.

 

До структури закладу входять:

 

-         Адміністрація

 

-         Адміністративно-господарчий відділ

 

-         Організаційно-масовий відділ

 

-         Методичний відділ

 

-         Дитяча туристська база «Полтавка»

 

-         Бухгалтерія

 

Адміністративний склад

 

Більше 30 років очолює заклад талановитий педагог, відмінник освіти України, ветеран туризму Станіслав Вікторович Комісар. За багаторічну і плідну роботу він нагороджений нагрудними знаками «Відмінник народної освіти», «Софія Русова», «Почесний працівник туризму України», премією Верховної Ради України. Працює в закладі з 1982 року.
 
Галина Василівна Марюхнозаступник директора з навчально-виховної роботи. Відзначена  нагрудним знаком «Відмінник освіти України», почесними грамотами Міністерства освіти і науки та Полтавської обласної ради, грамотами управління освіти і науки. Працює у закладі з 1983 року.
 
Ніна Іванівна Кульбаказаступник директора з адміністративно-господарської частини, працює у закладі з 1989 року.
 

Методичний склад

 

          Організаційно-масовий відділ

 

Олександр Анатолійович Безверхий – завідувач організаційно-масового відділу. Коло питань: координація військово-патріотичної роботи, організація дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»; організація змагань зі спортивного орієнтування; секретар обласної маршрутно-кваліфікаційної комісії освіти. Має грамоти управління освіти і науки. Працює у закладі з 2008 року.

 

Анатолій Вікторович Криворучко – методист першої категорії, має звання «керівник гуртка–методист». Спортивний суддя національної категорії. Коло питань: координація обласної туристської Спартакіади учнівської молоді Полтавщини; проведення обласного етапу Чемпіонатів України зі спортивних туристських походів учнівської та студентської молоді; підготовка туристських кадрів; голова обласної маршрутно-кваліфікаційної комісії освіти. Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, департаменту (управління) освіти і науки. Працює у закладі з 1985 року.

 

         Методичний відділ

 

Наталія Юріївна Порубай – завідувач методичного відділу. Коло питань: робота з обдарованою молоддю, координація діяльності відділень історії та наук про Землю МАН; організація обласного конкурсу методичних матеріалів туристсько-краєзнавчої тематики; організація обласної науково-практичної конференції; сприяння участі у Всеукраїнських конференціях учнівської молоді. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з вересня 2008 року.

 

Наталія Дмитрівна Бровко – методист вищої категорії. Коло питань: організація та проведення обласних етапів краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»; організатор обласних зльотів юних туристів-краєзнавців; керівник клубу юних археологів «Земляни». Відзначена  нагрудним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює з 1983 року.

 

Юлія Миколаївна Комісар – методист вищої категорії. Коло питань: діяльність туристських баз «Полтавка» Полтавського ОЦТКУМ та «Чорноморка» у м.Скадовську; оздоровлення засобами туризму і краєзнавства. Відзначена  нагрудним знаком «Відмінник освіти України», почесними грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді,  управління освіти і науки. Працює у закладі з 2003 року.

 

Юлія Олександрівна Ярошенко – методист вищої категорії. Коло питань: організація діяльності і методичного забезпечення музеїв при навчальних закладах області;  організація та проведення обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»;  організатор щорічних обласних зльотів юних краєзнавців та активістів музеїв при  навчальних закладах; адміністрування сайту ПОЦТКУМ; головний секретар обласних масових заходів зі спортивного туризму та орієнтування; спортивний суддя І категорії. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1998 року.

 

Керівники гуртків

 Надія Яківна Сердюк – керівник гуртків спортивного орієнтування. Кандидат у майстри спорту. Неодноразова переможниця і призерка Чемпіонатів України зі спортивного орієнтування. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1989 року.

Ріта Володимирівна Коросташова – керівник гуртків туристсько-краєзнавчого профілю, керівник волонтерського загону «Надія». Організатор краєзнавчих заходів серед вихованців Центру. Нагороджена грамотами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1993 року.

Юлія Віталіївна Тимошевська – керівник спелеологічних гуртків, колишня вихованка центру. Учасниця рекордної експедиції до печери Крубера-Вороняча (2003 р.). Неодноразова переможниця Чемпіонатів України зі спелеотехніки. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з 1995 року.

Наталія Василівна Горобець - керівник спелеологічних гуртків, колишня вихованка центру. Керівник категорійних спелеопоходів, звіти про які - неодноразові переможці Чемпіонатів України зі спортивних туристських походів. Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з 2003 року.

Євгеній Вікторович Копилець – керівник гуртків географічного та екологічного краєзнавства. Має звання «керівник гуртка–методист». Кандидат педагогічних наук, науковий кореспондент лабораторії екологічного виховання Інституту проблем виховання НАПН України. Нагороджений грамотами та подяками Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління освіти і науки. Працює у закладі з 2008 року.

Олександр Миколайович Дрижирук – керівник спелеологічних гуртків. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських спелеоекспедицій. Нагороджений грамотами обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Працює у закладі з 2010 року.

Сергій Михайлович Кожух – керівник гуртків спортивно-туристського профілю. Працює у закладі з 2011 року.

В’ячеслав Степанович Курган – керівник гуртків «Юні десантники». Працює у закладі з 2012 року.

Юрій Олександрович Яковенко – керівник гуртків туристсько-краєзнавчих гуртків. Працює у закладі з 2014 року.