Головна » 2014 » Октябрь » 1 » 01.10.2014
13:30
01.10.2014

Юні спелеологи достойно представили Полтавщину на Кубку України

З 26 по 28 вересня 2014 року  на Тернопільщині, в лабіринтах печери Млинки  відбувся Кубок України серед юнаків та юніорів зі спелеотуризму (відкриті змагання Тернопільської області серед учнівської молоді зі спелеоорієнтування «Кубок пам’яті Володимира Олександровича Радзієвського»). На змагання прибуло 15 команд з різних куточків Тернопільщини та України. Команду спелеологів Полтавщини представляли 8 вихованців Полтавського центру туризму та краєзнавства – учні полтавських та котелевських навчальних закладів під керівництвом досвідчених спелеологів Тимошевської Ю.В. та Дрижирука О.М.

Учасники змагалися у 4 видах підземного орієнтування: вибір, заданий напрямок, маркована траса, позначений маршрут.

Серед наших спортсменів найкращі результати показали: Оскома Дмитро та Пуковська Ангеліна, які зайняли 3 місце на дистанції «Вибір»,

Оніщенко Станіслав та Геращенко Оксана – 3 місце на дистанції «Заданий напрямок», Ракчеєв Артем та Бут Ганна – 5 місце на дистанції «Маркована траса». Також полтавська команда зайняла 2 місце у конкурсі спелеогазет та 4 місце в «Шоу по-туристськи». Після закінчення змагань з метою пізнавально-оглядової екскурсії вихованці центру відвідали печеру Млинки, протяжність якої, як показали дослідження, на сьогодні становить більше 40 км.

Переглядів: 597 | Додав: yulduz