Екскурсія до Києва
Під час осінніх канікул 29-30 жовтня вихованці гуртків «Юні скаути» (кер. Коросташова Р.В.) та «Пішохідний туризм» (кер. Кожух С.М.) здійснили екскурсійну подорож до столиці України.
![](http://poltavatourism.ucoz.com/Page/exkurs/eks_1.jpg)
Звичайно, першою точкою екскурсійного маршруту був Майдан Незалежності.
![](http://poltavatourism.ucoz.com/Page/exkurs/eks_2.jpg)
На меморіалі Пам’яті героїв Небесної сотні діти згадали подвиги земляків, які серед інших патріотів загинули у трагічні дні лютого 2014 року, пригадали, які буремні події відбулися в столиці у листопаді 2013 – лютому 2014.
![](http://poltavatourism.ucoz.com/Page/exkurs/eks_3.jpg)
Далі екскурсанти переглянули експозиції під відкритим небом меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні», де ознайомилися з виставкою бойової техніки тієї війни, отримали змогу побачити установку «Град» та БМП, захоплені нашими воїнами у ході бойових дій в зоні АТО.
![](http://poltavatourism.ucoz.com/Page/exkurs/eks_5.jpg)
![](http://poltavatourism.ucoz.com/Page/exkurs/eks_6.jpg)
Наступним пунктом подорожі стала Києво-Печерська Лавра, де юні краєзнавці побували у головному соборі, Троїцькій церкві, Трапезній церкві, ближніх печерах.
![](http://poltavatourism.ucoz.com/Page/exkurs/eks_4.jpg)
![](http://poltavatourism.ucoz.com/_nw/2/s91941707.jpg) |