Головна » 2014 » Июль » 2 » 02.07.2014
21:52
02.07.2014

Успішна участь нашої збірної у змаганнях «ЄвроКарпати–2014»

З 24 по 30 червня 2014 року в урочищі поблизу Оріховського озера на Ужгородщині  Закарпатської області відбувся Кубок України серед юніорів з пішохідного туризму - відкритий Чемпіонат Закарпатської області серед юніорів з пішохідного туризму  «ЄвроКарпати - 2014». Це були цікаві, динамічні змагання на дистанціях ІІІ-ІV класів з видів «Крос-похід», «Командна смуга перешкод» та «Особисто-командна смуга перешкод».   У Кубку взяли участь 10 команд з різних регіонів України.

До юніорської збірної Полтавщини увійшли найсильніші спортсмени з команд обласного центру туризму, міст Миргорода та Лубен, Кобеляцького та Лубенського районів. Для юнаків та дівчат виступ у цих змаганнях став черговим важливим етапом підготовки до участі у Чемпіонаті України, який відбудеться у вересні на Буковині.

Наша збірна показала досить хороші результати. На дистанції «Крос-похід»  – ІІ місце, у особисто-командних змаганнях – ІІІ місце, на командній смузі перешкод – 4 місце.

У загальному заліку полтавські юніори отримали бронзу, поступившись сильним командам Херсонської області та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Динамічна боротьба велась на дистанції особистих змагань, де навіть секунди вирішували результати виступів спортсменів. Маємо хороші показники та  призові місця в особистому заліку: Анатолій Яровой посів серед юнаків ІІІ місце, відставши від лідера лише на 1 хв. 1 сек. З відставанням від лідера лише на 2 хв. 6 місце отримав Богдан Следь. Серед дівчат Вікторія Коношенко зайняла ІІІ місце, яку лише 15 сек. відділили від отримання ІІ місця, і всього лише 5 сек. програла Вікторії інша учасниця команди – Ольга Оне (4 місце).

На урочистому закритті переможці та призери Кубку України були нагородженні дипломами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, командними кубками і медалями.

Вітаємо наших юних спортсменів з успішним виступом на Кубку!

Переглядів: 574 | Додав: yulduz