Воскресенье, 15.12.2019, 21:36
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Апрель 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 202
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2014 » Апрель » 7 » 07.04.2014
17:48
07.04.2014

19 Чемпіонат області  серед учнівської молоді з пішохідного туризму в приміщенні

Відповідно  до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 07.02.2014 року № 53 у період з 04 по 06 квітня  2014 року в м. Полтаві на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 було проведено 19 Чемпіонат області серед учнівської молоді з пішохідного туризму в  закритих приміщеннях, який входить до Програми 18 обласної туристської спартакіади учнівської молоді Полтавщини.

У змаганнях взяли участь  6 команд старшої та 7 команд середньої вікових груп з районів, міст області та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Програма передбачала особисто-командні та командні змагання на дистанціях «Смуга перешкод».

Переможцями 19 Чемпіонату у середній та у старшій вікових групах стали відповідно команди м. Миргорода (тренер Ошека О.В.), Лубенського району (тренер Баранов О.А.). Другими та відповідно третіми у середній віковій групі стали  команди міста Полтави (тренер Макуха А.В.), Кобеляцького району (тренер Кордіяк І.К.); у старшій - команди Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді-1 (тренер Криворучко А.В.), Кобеляцького району (тренер Педан С.Б.).

Грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в особистій першості нагородили:

серед дівчат середньої вікової групи:

- Танько Анастасію, вихованку Полтавського обласного

центру туризму і краєзнавства учнівської молоді                      - за І місце,

- Горшньову Альону,  вихованку Миргородської міської

станції юних туристів                                                                    - за ІІ місце,

- Живило Марину, вихованку Полтавського обласного

центру туризму і краєзнавства учнівської молоді                      - за ІІІ місце,

серед хлопців середньої вікової групи:

- Пудака Олександра, вихованця Миргородської міської

станції юних туристів                                                                    - за І місце,

- Лемешка Максима, вихованця Полтавського обласного

центру туризму і краєзнавства учнівської молоді                      - за ІІ місце,

- Шинкаренка Олександра, вихованця Миргородської міської

станції юних туристів                                                                    - за ІІІ місце,

серед дівчат старшої вікової групи:

- Педан Ольгу, учениця Солошинської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ст. Кобеляцького району                                           - за І місце;

- Оне Ольгу, вихованку        Миргородської міської

станції юних туристів                                                                    - за ІІ місце,

- Коношенко Вікторію, вихованку Полтавського обласного

центру туризму і краєзнавства учнівської молоді                      - за ІІІ місце,

серед хлопців старшої вікової групи:

- Следя Богдана, вихованця Полтавського обласного

центру туризму і краєзнавства учнівської молоді                      - за І місце,

- Онищенка Станіслава, вихованця Полтавського обласного

центру туризму і краєзнавства учнівської молоді                      - за ІІ місце,

- Ярового Анатолія, вихованця Полтавського обласного

центру туризму і краєзнавства учнівської молоді                      - за ІІІ місце.

          

Винесено подяку Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації за сприяння у  проведенні  змагань:

- Чередник Оксані Василівні, директору Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30,

- Круглик Любові Олексіївні, педагогу-організатору Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30.

 

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

19 Чемпіонату області серед учнівської молоді

з  пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Старша вікова група

Команда

Особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»

(місце)

Командні змагання на  дистанції «Смуга перешкод (місце)

Сума

місць

Зага-льне місце

При-мітки

1

Лубенський район-1

ІІ

І

3

І

 

2

ПОЦТКУМ-1

І

ІІ

3

ІІ

 

3

Кобеляцький район

ІІІ

ІІІ

6

ІІІ

 

4

ПОЦТКУМ-2

4

н\у

4(-1_

4

 

Середня вікова група

Команда

Особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»

(місце)

Командні змагання на  дистанції «Смуга перешкод (місце)

Сума

місць

Зага-льне місце

При-мітки

1

Місто Миргород

І

І

2

І

 

2

Місто Полтава

ІІ

ІІ

4

ІІ

 

3

Кобеляцький район

6

ІІІ

9

ІІІ

 

4

Лубенський район-1

5

4

9

4

 

5

Лубенський район-2

7

5

12

5

 

6

ПОЦТКУМ-2

ІІІ

н\у

3(-1_

6

 

7

ПОЦТКУМ-1

4

н\у

4(-1_

7

 

Василь Нікулін, член оргкомітету

Переглядів: 392 | Додав: yulduz