Вторник, 10.12.2019, 13:54
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Декабрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 202
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2015 » Декабрь » 8 » 08.12.2015
17:56
08.12.2015

20 Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні

В період з 02 по 04 грудня 2015 року, в спорткомплексі  с. Розсошенці  Полтавського району відбувся 20 Чемпіонат області  з пішохідного туризму в приміщенні в залік 19 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

Для участі в змаганнях, що передбачалося по двох вікових категоріях, до міста прибули 15 команд середньої вікової групи: міст Комсомольська, Миргорода,Полтави; Новосанжарського, Лубенського, Лохвицького, Кобеляцького районів, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Полтавського міського центру позашкільної освіти; та 9 команд старшої вікової групи: місто. Миргород, Новосанжарського, Кобеляцького, Лохвицького,Машівського районів, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – загалом 126 учасників.

На змагання завітали почесні гості: Наромлянський Олександр Данилович – заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Гажієнко Галина Іванівна – заступник департаменту освіти і науки Полтавської ОДА,Сень Ольга Олексіївна  - начальник відділу освіти Полтавського району, Ухань  Олена Анатоліївна   - начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки,   Комісар Станіслав Вікторович – директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Програмою відкритої першості  передбачалося проведення змагань з видів «Особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»  та «Командні змагання на дистанції «Смуга перешкод».

В перший день по середній групі в особисто-командній першості переможцями та призерами змагань стали: Киба Богдан учень Бутенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцького району (тренер Кордіяк І.К), Могилат Роман, Порутчик Максим, Дудник Дар’я, Єгорова Лілія, Біленко Анастасія - вихованці Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В).

Проходження етапів особисто командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»

 По старшій групі стали призерами: Болтобаєв Ярослав, Следь Богдан, Коношенко Вікторія, Сергійчук Софія, Танько Анастасія – вихованці Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В), Олійник Максим вихованець Миргородської міської станції юних туристів( тренер Ошека О.В.)

Проходження етапів старша вікова група особисто – командні на дистанції «Смуга перешкод»

За підсумками змагань переможцями та призерами в загальному заліку по середній віковій групі стали команди Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді(тренер Криворучко А.В)- перше місце, Полтавський міський центр позашкільної освіти (тренер Макуха А. В.)- друге місце, Лубинський район (тренер Баранов О.А) - третє місце, по старшій групі – команди Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді(тренер Криворучко А.В)- перше місце, м. Миргорода (тренер Ошека О.В) – друге місце та Машівського району (тренер Свистун С.М.)- третє місце. Переможці у загальному заліку, в окремих видах змагань та особистому заліку були урочисто нагороджені медалями, кубками та грамотами.

Протоколи особистої першості СЕРЕДНЯ ГРУПА

Протоколи особистої першості СТАРША ГРУПА

Протоколи особисто-командних змагань

Протоколи командних змагань СТАРША ГРУПА

Протоколи командних змагань СЕРЕДНЯ ГРУПА

Зведені протоколи

Переглядів: 437 | Додав: yulduz