Перші змагання обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл»
Протягом 6-9 жовтня 2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у селі Головач Полтавського району вперше відбулися змагання Обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл».
Гра започаткована Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації в рамках виконання заходів Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.
У грі взяли участь об’єднані збірні, команди шкіл, коледжів, інтернатних комплексів і військових ліцеїв. А також збірні об’єднаних територіальних громад та районів Полтавщини. Загалом 20 команд.
На урочисте відкриття обласної гри «Петлюрівський вишкіл» були запрошені представники організаційного комітету, почесні гості з Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України, учасники АТО, представники громадських організацій.
Учасників гри привітали директор Департаменту освіти і науки Олена Вікторівна Харченко та голова обласної організації Товариства сприяння обороні України Василь Іванович Василенко.
Протягом трьох днів учасники змагалися у таких залікових етапах:
–Конкурс «Строю та пісні»;
–Воєнно-історичний конкурс;
–Змагання «Стрільба з пневматичної зброї»;
–Метання «учбової гранати»;
–Конкурс «Домедична допомога» з елементами евакуації умовно «пораненого» із «зони обстрілу»;
–Змагання «Туристсько-спортивна смуга перешкод».
У підсумку перше місце посіла команда Миргородської спеціалізованої школи № 5 «Соколята». Учасники отримали грошову винагороду в розмірі півтори тисячі гривень. Другими стали «Котелевські гарди» з тамтешньої гімназії № 1 імені Ковпака, їх нагородили сертифікатом на тисячу гривень. Команда Литвяківської ЗОШ Засульської ОТГ «Засульська чайка» повезла додому третє місце та п’ятсот гривень.
Змагання Обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл» сприяли утвердженню національної ідентичності, розвитку сили волі, покращенню фізичної, підготовки, витривалості та творчого потенціалу учнівської молоді.
|