Пользователей: 0
Головна » 2013 » Октябрь » 14 » 14.10.2013
14:18
14.10.2013
   10-12 жовтня 2013 року в оздоровчому центрі «Маяк» у с. Головач Полтавського району відбувся 19 Чемпіонат області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування. На захід зібралося 125 юних спортсменів-орієнтувальників, які представляли 9 команд старшої та 11 команд середньої вікових груп.
   11 жовтня відбувся старт на середніх дистанціях у заданому напрямку. Найкращі результати у цей день показали: по старшій віковій групі - команди ПОЦТКУМ-1, ПОЦТКУМ-3, Чутівського району, по середній групі – команди ПОЦТКУМ-3, Лубенського -1 та Хорольського-1 районів.
   12 жовтня команди стартували на дистанції двоетапних естафет. Більшу кількість очок по старшій віковій групі набрали команди ПОЦТКУМ-1, Кобеляцького району та ПОЦТКУМ-3. А у середній групі кращими стали ПОЦТКУМ-3, Лубенський район-1 та ПОЦТКУМ-1.
   Після закінчення дистанції відбулося нагородження кращих спортсменів та команд. Переможцем у старшій групі стала команда ПОЦТКУМ-1 (тренер Криворучко А.В.), у середній – ПОЦТКУМ-3 (тренер Сердюк Н.Я.). Срібло і бронзу отримали по старшій групі команди ПОЦТКУМ-3 (тренер Сердюк Н.Я.) та Кобеляцького району (тренер Педан С.Б.), по середній групі – команди Лубенського району-1 (тренер Крутій С.В.) та Хорольського району-1 (тренер Пономаренко М.В.). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, кубками та медалями.
Переглядів: 534 | Додав: yulduz