Головна » 2014 » Май » 19 » 19.05.2014
18:10
19.05.2014

Юнаки та юніори взяли участь у 50-му Чемпіонаті області з пішохідного туризму

У теплі травневі дні учнівська молодь Полтавщини зібралась, щоб показати свої уміння на дистанціях ювілейних 50 туристських змагань. У період з 15 по 19 травня 2014 року в с. Головач Полтавського району на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» був проведений 50 Чемпіонат області серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму.

У змаганнях взяли участь 6 повних команд старшої і 10 команд середньої вікових груп.

Спортивна програма складалась з особистих, командних змагань на дистанціях «Смуга перешкод» та командних змагань на дистанції «Крос-похід».

У старшій віковій групі в спортивній програмі у загальному підсумку перемогли команди старшої вікової групи Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.), у середній віковій групі – м. Миргорода (тренер Ошека О.В.).

Переможці особистої першості

Відповідно, другі і треті місця у старшій віковій групі зайняли команди  Лубенського району (тренер Баранов О.А.), Машівського (тренер Свистун С.М.) районів; у середній віковій групі – команди Лубенського району (тренер Баранов О.А.), Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.).

Команди старшої та середньої вікових груп Центру туризму - переможці та призери Чемпіонату