Воскресенье, 08.12.2019, 01:39
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Декабрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 202
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2013 » Декабрь » 20 » 20.12.2013
17:02
20.12.2013

В’язання вузлів

Напередодні новорічних свят у закладі відбувся один із традиційних та найулюбленіших серед вихованців туристський захід – змагання «В’язання вузлів». Захід покликаний розвивати вміння та навички вихованців з в’язання вузлів, поглибити знання про вузли, розвивати логічне мислення, увагу,  вміння працювати в команді.

18-19 грудня в актовій залі обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді змагалися кращі знавці та умільці із в’язання вузлів – вихованці гуртків Центру різних профілів та років навчання. Боротьба відбувалась у таких категоріях: «Новачки», «Досвідчені», «Студенти».
Новачки демонстрували свої вміння із в’язання 10 вузлів, і найскладнішим для них було завдання із вгадування вузлів навпомацки з зав’язаними очима.



Досвідчені вихованці, які займаються у гуртках не перший рік, показали неабиякі вміння в’язати 20 вузлів в ускладнених умовах: тримаючи руки за спиною або використовуючи тільки одну руку.



     Цікаво і динамічно пройшли командні змагання. Команди із двох учасників виконували наступні завдання: зав’язати якомога більше вузлів за 1 хв., на мотузці довжиною 12 м зав’язати максимальну кількість вузлів з числа провідників, за 3 хв. з маленьких мотузок зростити довгу мотузку.


     Найкращими знавцями вузлів у категорії «Новачки» стали: 3-4 класи – Кулик Ростислав, Ганжа Михайло, Гапон Валерія; 5-7 класи – Чопівський Богдан, Мазулевський Даніїл, Прітчін Дмитро; 8-9 класи – Чевічелов Георгій, Нога Іван, Чуйко Євген.
Серед «Досвідчених» переможцями та призерами стали: 5-7 класи – Піддубний Михайло, Танько Анастасія, Мільченко Валерія; 8-9 класи – Онищенко Станіслав, Оскома Дмитро, Садовий Роман.
Серед «Студентів» перемогу здобули Болтобаєв Ярослав, Рогатньов Олександр, Яровой Анатолій.
Вітаємо переможців та призерів!

Підготувала Юлія Ярошенко
Переглядів: 385 | Додав: yulduz