Головна » 2014 » Октябрь » 21 » 21.10.2014
13:57
21.10.2014

Участь нашої збірної у Кубку України серед юніорів із пішохідного туризму

16-19 жовтня неподалік села Кам’яниця Ужгородського району Закарпаття відбувся Кубок України серед юніорів з пішохідного туризму (відкритий Чемпіонат Закарпатської області «Осінні старти – 2014»).

Честь Полтавської області захищала збірна команда: Костюк Богдан – учень Вовчинського ліцею Лубенського району; Лобода Валентин – студент Комсомольського професійного будівельного ліцею № 18, вихованець Кобеляцької районної СЮТур; Оне Ольга-Валентина – учениця Миргородської СШ № 5, вихованка Миргородської міської СЮТур; Тур Катерина – учениця Хорольської гімназії; Чубаренко Інна – учениця Полтавської ЗОШ № 22, Курилех Антон, Малик Андрій, Лемешко Максим – учні Розсошенської гімназії Полтавського району, вихованці обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 11 команд з Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Полтавської та Закарпатської областей. На дистанції командної «Смуги перешкод» юні туристи Полтавщини посіли друге місце. Вдалим був виступ і на особисто-командних змаганнях. Оне Ольга-Валентина показала найкращий результат з-поміж усіх учасників.

Четверте місце у дебютантки цих змагань – Чубаренко Інни, а Курилех Антон став п’ятим серед хлопців. Тож у командному заліку збірна знову посіла друге місце.

На жаль, прикра помилка в орієнтуванні та запізнення на технічний етап відкинули команду на восьме місце на дистанції «Крос-похід». Як наслідок, у загальному заліку команда посіла лише четверте місце, поступившись командам Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Однак, порівняно з Чемпіонатом України, який відбувся у вересні, на «Осінніх стартах» у складі команди Полтавщини було четверо новачків. Тож дебют можна вважати досить вдалим.

Переглядів: 547 | Додав: yulduz