Змагання з в’язання вузлів відбулися
18-19 лютого 2016 року відбулися змагання з в’язання вузлів між вихованцями ПОЦТКУМ. Змагання було вирішено на майбутнє перенести з грудня на лютий місяць. Отже, як завжди, змагались 2 категорії: «Новачки» та «Досвідчені». Також відбулись зміни й у віковій розбивці на групи : 3-5 класи, 6-8 класи та 9-11 класи. 84 вихованці змагалися в особистому та командному заліку. Вже традиційно для особистого заліку потрібно біло виконати 3 завдання: зав’язати максимальне число вузлів з переліку за визначений час; в’язання вузлів за витягнутими картками; вгадування 5 вузлів навпомацки. Для командного заліку (2 особи) випробування були наступними: зав’язати максимальну кількість вузлів з переліку за обмежений час; за 1 хвилину зав’язати найбільшу кількість вузлів з групи провідників; зв’язати 1 мотузку з 6 вірьовочок за допомогою 5 вузлів для зв’язування мотузок (для групи 9-11 класи завдання було ускладнено – можна було користуватись лише 1 рукою).
За результатами змагань були визначені і нагороджені переможці та призери:
Особистий залік «Новачки»:
Група 3-5 класи
1 місце – Чечель Альбіна (керівник Сердюк Н.Я.),
2 місце – Ковальова Аліна (керівник Сердюк Н.Я.),
3 місце – Киценко Ярослав (керівник Сердюк Н.Я.);
Група 6-8 класи
1 місце – Займак Софія (керівник Тимошевська Ю. В.),
2 місце – Іващенко Віталіна (керівник Кожух С. М.),
3 місце – Бережна Анастасія (керівник Тимошевська Ю. В.);
Група 9-11 класи
1 місце – Дудник Дмитро (керівник Сердюк Н.Я.),
Заліська Анастасія (керівник Тимошевська Ю. В.).
Командний залік «Новачки»:
група 3-5 класи
1 місце – Чечель Альбіна , Киценко Ярослав (керівник Сердюк Н.Я.),
2 місце – Великородна Аріана , Дернова Анастасія (керівник Сердюк Н.Я.),
3 місце – Бовт Богдан, Рябчук Богдан (керівник Тимошевська Ю. В.);
Група 6-8 класи
1 місце – Займак Софія, Бережна Анастасія (керівник Тимошевська Ю. В.),
2 місце – Шевченко Ірина, Шкуренко Дар’я (керівник Горобець Н. В.),
3 місце – Іващенко Ангеліна, Іващенко Віталіна (керівник Кожух С. М.);
Група 9-11 класи
1 місце – Дудник Дмитро (керівник Сердюк Н. Я.), Заліська Анастасія (керівник Тимошевська Ю. В.)
Особистий залік «Досвідчені»
Група 3-5 кл.
1 місце – Бокань Дмитро (керівник Сердюк Н.Я.),
2 місце – Головашич Марія (керівник Сердюк Н.Я.),
3 місце – Трощак Стефанія (керівник Сердюк Н.Я.);
Група 6-8 класи
1 місце – Мільченко Валерія (керівник Сердюк Н.Я.),
2 місце – Пащенко Ярослав (керівник Сердюк Н.Я.),
3 місце – Ржавська Дарія (керівник Копилець Є.);
Група 9-11 класи
1 місце – Оніщенко Станіслав (керівник Сердюк Н.Я.),
2 місце – Сергійчук Софія (керівник Сердюк Н.Я.),
3 місце – Чопівський Богдан (керівник Сердюк Н.Я.);
Командний залік «Досвідчені»:
Група 3-5 класи
1 місце – Головашич Марія, Трощак Стефанія (керівник Сердюк Н.Я.),
2 місце – Трощак Маркіян, Бокань Дмитро (керівник Сердюк Н.Я.);
Група 6-8 класи
1 місце – Трощак Назар, Давидов Дмитро (керівник Сердюк Н.Я.),
2 місце – Мохунь Олександр, Пащенко Ярослав (керівник Сердюк Н.Я.);
Група 9-11 класи
1 місце – Губерна Ліза, Мільченко Валерія (керівник Сердюк Н. Я),
2 місце – Чопівський Богдан, Штофель Євген (керівник Сердюк Н. Я),
3 місце – Оскома Дмитро, Оніщенко Станіслав (керівник Сердюк Н. Я).
На наступний рік чекаємо на нових переможців та призерів! |