Головна » 2017 » Январь » 23 » 23.01.2017
16:25
23.01.2017

21 турнір вихованців гуртків ПОЦТКУМ з пішохідного туризму в приміщенні

19-20 січня на базі спортивної зали Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 відбувся 21 турнір вихованців Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з пішохідного туризму в приміщенні.

Участь в особистій першості змагань взяли 83 юних спортсмени-туристи, які представляли гуртки різних профілів.

Перед початкам турніру відбулося нагородження юних спортсменів - переможців та призерів перших у 2017 році змагань зі спортивного орієнтування: «Різдвяні старти», що відбулися  6 січня в Корпусному парку Полтави,  та «Призи Діда Мороза», які пройшли 15 січня в районі Пушкарівка – Сади.

Програмою 21 турніру передбачалося проведення 3 видів: особисті та командні змагання на дистанції "Смуга перешкод" за вибором, абсолютна першість на дистанції "Смуга перешкод" (заданий напрям).

Дистанція особистих змагань була спланована за вибором: кожен учасник самостійно обирав складність і послідовність проходження етапів.

Для бажаючих була проведена абсолютна першість, в якій змагалися учасники без обмеження віку.

За підсумками турніру переможці та призери змагань у кожній віковій групі були нагороджені грамотами Центру.

Переглядів: 436 | Додав: yulduz