Вторник, 10.12.2019, 13:11
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Маршрутно-кваліфікаційна комісія [2]
Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини [19]
Чемпіонат України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді [5]
Правила змагань зі спортивного туризму [3]
Семінари-практикуми працівників освіти і науки [2]
18 Спартакіада [5]
19 Спартакіада - 2015 [2]
20 Спартакіада - 2016 [13]
21 Спартакіада - 2017 [4]
Пошук
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 202
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Туризм » Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини

Програма 17 Спартакіади

             
                                                                       
    



Програма
17 обласної туристської Спартакіади
учнівської молоді Полтавщини
 

   Змагання відбуваються по двох вікових групах: середній віковій групі (юнаки та дівчата 1999-2002 років народження) та старшій віковій групі (юнаки та дівчата 1996-1998 років народження).

  Кількість команд від загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, навчальних закладів обласного підпорядкування або збірних команд з міст,  районів Полтавської області, визначається  порядками проведення змагань 17 обласної туристської Спартакіади учнівської молоді Полтавщини (далі – Спартакіади).  

Середня вікова група

1. 08-10.02 – Відкриті змагання ПОЦТКУМ серед учнівської молоді з пішохідного туризму в приміщенні  (смт.Котельва), К=1:
1)
особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 5 кращих результатах (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – І.
2)
командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (зв'язки): Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік за кращими результатами 2-х зв'язок (у складі цих зв'язок - не менше 1 дівчини); клас дистанції – ІІ.
 
2. 19-21.04 Відкрита першість Розсошенської гімназії з пішохідного туризму серед учнівської молоді (с.Розсошенці  Полтавського району), К=1:
1)
особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб (у т.ч. не менше 3 дівчат), залік по 6 кращим результатам(з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – І.
2)
командні змагання на дистанції «Крос-похід»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ;
3) командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (зв'язки): Склад команди – 8 осіб (у т.ч. не менше 3 дівчат), залік за кращими результатами 3-х зв'язок (у складі цих зв'язок - не менше 1 дівчини); клас дистанції – І та ІІ. 

3.
17-20.05 – 49 Чемпіонат області серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму  (с. Головач Полтавського району), К=1,5:
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб(у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 6 кращим результатам(з них не менше 2 дівчат); клас дистанції –І. 
2)
командні змагання на дистанції «Крос-похід»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ;
3) 
командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (зв'язки): Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 3-х зв'язках; клас дистанції – ІІ. 

4.
11-13.06 19 Чемпіонат області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування (с. Городище Чорнухинського району), К=1,5:
1) особисто-командні змагання на середній дистанції у заданому напрямку: Склад команди - 8 осіб (незалежно від статі), у залік - не більше 6 кращих результатів;
2) командні змагання у 2-х етапних естафетах: залік не більше 3-х кращих результатів.

5. 20-22.09 – Відкритий  Чемпіонат м.Полтави серед учнівської молоді з пішохідного туризму на кубок Міського Голови   (с.Вороніно, Полтавська загальноосвітня І-ІІ ступенів № 15), К=1:
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 6 кращим результатам (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – І.
2)
командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), клас дистанції - І, ІІ.

6. 01-03.11 – 18 Чемпіонат області серед учнівської молоді з пішохідного туризму  в приміщенні (с.Розсошенці  Полтавського району), К=1,5:
1)
особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб(у т.ч. не менше 3 дівчат), залік по 6 кращим результатам (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – І, ІІ.
2) командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат); клас дистанції – І, ІІ.

7.
22-24.11 - 15 відкрита першість Кустолівської ЗОШ серед учнівської молоді з пішохідного туризму в приміщенні  (с.Кустолове Новосанжарського району), К=1: 
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб (у т.ч. не менше 3 дівчат), залік по 6 кращих результатах (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – І.
2)
командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), клас дистанції – ІІ. 

8. До 20.11 – І  етап Чемпіонату  України  зі спортивних туристських походів  учнівської та студентської молоді (звіти за походи проведені з 1 вересня 2012 року по 31 серпня 2013 року, від 3 ст. складності), К=2.
- командні змагання:  Склад команди – не менше 2/3 учасників 1999-2002 років народження.
 
9. До 01.12 – І  тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (звіти за експедиції проведені з 1 вересня 2012 року по 31 серпня 2013 року, від 2 ступеня до І категорії складності), К=1.
 
- командні змагання:   Склад команди – не менше 2/3 учасників 1999-2002 років народження.

 
Старша вікова група
 1. 08-10.02 – Відкриті змагання ПОЦТКУМ серед учнівської молоді з пішохідного туризму в приміщенні  (смт.Котельва), К=1: 
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 5 кращих результатах (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ.
2) командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (зв'язки): Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік за кращими результатами 2-х зв'язок (у складі цих зв'язок - не менше 1 дівчини); клас дистанції – ІІІ.
 
2. 19-21.04 Відкрита першість Розсошенської гімназії з пішохідного туризму серед учнівської молоді (с.Розсошенці  Полтавського району), К=1:
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб (у т.ч. не менше 3 дівчат), залік по 6 кращим результатам (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ. 
2) командні змагання на дистанції «Крос-похід»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІІ;
3) командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (зв'язки): Склад команди – 8 осіб (у т.ч. не менше 3 дівчат), залік за кращими результатами 3-х зв'язок (у складі цих зв'язок - не менше 2 дівчат); клас дистанції – І, ІІ, ІІІ. 

3. 17-20.05 – 49 Чемпіонат області серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму  (с. Головач Полтавського району), К=1,5:
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 6 кращим результатам(з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ.
2) командні змагання на дистанції «Крос-похід»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІІ;
3) 
командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (зв'язки): Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 3-х зв'язках; клас дистанції – ІІІ. 

4. 11-13.06 19 Чемпіонат області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування (с. Городище Чорнухинського району), К=1,5:
1) особисто-командні змагання на середній дистанції у заданому напрямку: Склад команди - 8 осіб (незалежно від статі), у залік - не більше 6 кращих результатів;
2) командні змагання у 2-х етапних естафетах: залік не більше 3-х кращих результатів.

5. 20-22.09 – Відкритий  Чемпіонат м.Полтави серед учнівської молоді з пішохідного туризму на кубок Міського Голови (с.Вороніно, Полтавська загальноосвітня І-ІІ ступенів № 15), К=1:
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 6 кращим результатам (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ.
2) командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), клас дистанції - ІІ, ІІІ.

6. 20-22.09 - Відкритий  Чемпіонат м.Полтави серед учнівської молоді з велосипедного туризму на кубок Міського Голови   (с.Вороніно, Полтавська загальноосвітня І-ІІ ступенів № 15), К=1:
1) особисто-командні змагання на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду»,
«Тріал»: Склад команди - 2 особи; клас дистанції – І.
2) командні змагання на дистанції «Велоралі»: Склад команди – 2 особи, клас дистанції - І.

7. 01-03.11  – 18 Чемпіонат області серед учнівської молоді з пішохідного туризму  в приміщенні (с.Розсошенці  Полтавського району), К=1,5:
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди - 8 осіб(у т.ч. не менше 3 дівчат), залік по 6 кращим результатам (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ.

2) командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат); клас дистанції – І, ІІ.

8. 22-24.11 - 15 відкрита першість Кустолівської ЗОШ серед учнівської молоді з пішохідного туризму в приміщенні  (с.Кустолове Новосанжарського району), К=1:
1) особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»:Склад команди - 8 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), залік по 6 кращих результатах (з них не менше 2 дівчат); клас дистанції – ІІ.
2) командні змагання на дистанції «Смуга перешкод»: Склад команди – 6 осіб (у т.ч. не менше 2 дівчат), клас дистанції – ІІІ. 


9. 14-17.05 - 14 обласний зліт юних краєзнавців - активістів руху учнівської молоді "Моя земля - земля моїх батьків" (с.Головач Полтавського району), К=1
 
    командні змагання: Склад команди - 8 осіб.

10. До 20.11 – І  етап Чемпіонату  України зі спортивних туристських походів  учнівської та студентської молоді (звіти за походи проведені з 1 вересня 2012 року по 31 серпня 2013 року, від 3 ст. складності), К=2.
-
командні змагання:  Склад команди – не менше 2/3 учасників 1996-1998 років народження.

11. До 01.12 – І  тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (звіти за експедиції, проведені з 1 вересня 2012 року по 31 серпня 2013 року, від 2 ступеня до І категорії складності), К=1.
-
командні змагання:   Склад команди – не менше 2/3 учасників 1996-1998 років народження. 

Категорія: Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини | Додав: yulduz (14.01.2013)
Переглядів: 1349 | Рейтинг: 0.0/0