Суббота, 03.12.2022, 11:52
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Маршрутно-кваліфікаційна комісія [2]
Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини [19]
Чемпіонат України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді [5]
Правила змагань зі спортивного туризму [3]
Семінари-практикуми працівників освіти і науки [2]
18 Спартакіада [5]
19 Спартакіада - 2015 [2]
20 Спартакіада - 2016 [13]
21 Спартакіада - 2017 [4]
Пошук
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 203
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Туризм » Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини

відкриті змагання ПОЦТКУМ в Котельві
Мабуть, давати оцінку своєї роботи не зовсім коректно, думаю, учасники цього заходу поділяться враженнями від змагань, але провести короткий аналіз хочеться. Обладнаний спортивний зал - це просто необхідність для повноцінного проведення занять зі спортивного туризму, тому над цим я працював давно. Що вийшло - керівники та судді від команд пересвідчились на власні очі. Дуже вчасно було придбано необхідне спорядження для залу, чудові італійські карабіни, сертифікована динамічна та статична мотузка, зачіпки для скеледрому, що значно підвищило безпеку на дистанціях.
На мій погляд, дистанція «смуги перешкод» та дистанції зв`язок, були побудовані дуже динамічно та мали певну логіку, за це ми дякуємо керівнику гуртків ПОЦКУМ Криворучко А.В., який брав активну участь в плануванні дистанцій, виїздив на місце. Велика подяка куратору котелевського району Бровко Н.Д., яка владнувала проблеми по мірі їх виникнення, сприяла вчасному придбанню та доставці так необхідного спорядження. Порубай Н.Ю. Теслі С.Ю. та Нікуліну В.О. за неоціненну допомогу в організації та проведенню змагань. Ну і напевно, нічого б не відбулося, якби керівництво центру на чолі з Комісаром С.В. не згодилось на експеримент та не довірило проведення такого важливого заходу на новій території, за довіру та підтримку дуже вдячний.
Змагання не тільки показали непоганий рівень підготовки дітей, але й виявили проблему, на яку варто звернути увагу. Мабуть, дається взнаки те, що майже завжди на змаганнях скельні ділянки ми занадто примітивізуємо, зазвичай це якісь палички – дощечки а то і взагалі драбинки. Тому скельна ділянка із справжніми зачіпками викликала певні труднощі в проходженні для багатьох учасників. Пролунала навіть думка виключити етап зі змагань. На щастя, більшість була проти, і всі учасники мали таки змогу його пройти. Можливо, потрібно було надати час командам для тренувань на скельній ділянці, хоча часу напевно б не вистачило.
Хочеться, щоб змагання стали традиційними та популярними, зі свого боку обіцяю прикласти максимум зусиль для цього. Дрижирук О.М.
Категорія: Обласна туристська Спартакіада учнівської молоді Полтавщини | Додав: ad777 (11.02.2013) | Автор: Дрижирук О.М. E
Переглядів: 1363 | Рейтинг: 0.0/0