Головна » 2016 » Апрель » 12 » 12.04.2016
11:49
12.04.2016

Відкрита першість Полтавського ОЦТКУМ

З 08 по 10 квітня 2016 року в м. Полтаві було проведено відкриту першість Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з пішохідного туризму в залік 20 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини. У змаганнях взяли участь 9 команд старшої та 13 команд середньої вікових груп  з 11 територій Полтавської області: м.Полтави, м.Комсомольська, м.Миргорода, Диканського, Машівського, Кобеляцького, Новосанжарського,  Лохвицького, Лубенського, Чутівського районів, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а також три команди з Донецької області, всього 129 юних спортсменів.

Програма складалась з особисто-командних на дистанціях «Смуга перешкод» та командних змагань на дистанції «Крос-похід». Змагання проводилися на дистанціях першого, другого та третього класів.

У загальному заліку по старшій віковій групі перемогла команда Лубенського району (тренер Баранов О.А.), друге місце посіла команда Миргородської міської станції юних туристів (тренер Ошека О.В.), третє місце –  Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.). По середній віковій групі перемогла команда Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.), друге місце посіла команда Кобеляцької районної станції юних туристів-1 (тренер Кордіяк І.К.), третє місце –  Лубенського району (тренер Баранов О.А.).

Призерами змагань в особистій першості стали: Дудник Дар’я, Біленко Анастасія, Следь Богдан, Порохня Олександр, Танько Анастасія, Ткачук Катерина з команди Полтавського обласного  центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Оне Ольга-Валентина з команди Миргородської міської станції юних туристів,  Безкровний Богдан,  Варвінська Валерія, Пузь Дмитро з  команди Лубенського району, Свистун Максим з команди Машівського району, Мироненко Олексій з команди Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Команди та учасники, які стали переможцями та призерами змагань нагородженні кубками, медалями та грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.