Суббота, 27.07.2024, 11:14
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
|
Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді |
Статистика |
---|
![](/stat/1722068097)
Онлайн всего: 7 Гостей: 7 Пользователей: 0 |
|
Головна » 2016 » Апрель » 15
Переможець Всеукраїнського конкурсу серед педагогів «Сталий розвиток – наш вибір» працює у Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді
У рамках Міжнародного проекту Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України» 12 квітня 2016 року у Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Сталий розвиток – наш вибір». Конкурс проводився за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Програми розвитку ООН в Україні та Всеукраїнської екологічної ліги. Він спрям
...
Читать дальше »
Переглядів:
523
|
Додав:
yulduz
|
Дата:
15.04.2016
| |
|