Суббота, 27.07.2024, 10:38
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
|
Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді |
Статистика |
---|
![](/stat/1722065903)
Онлайн всего: 9 Гостей: 9 Пользователей: 0 |
|
Головна » 2014 » Ноябрь » 12
Семінар директорів районних та міських станцій (центрів) юних туристів
12 листопада 2014 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено обласний семінар директорів районних та міських станцій (центрів) юних туристів за темою «Дитячо-юнацький туризм і краєзнавство: стан, проблеми, шляхи вдосконалення. На семінар прибули всі директори станцій юних туристів. Директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді С.В.Комісар детально проаналізував стан дитячого туризму в області. При цьому відмітив, що завжди на високому рівні наша область виглядала на всеукраїнських краєзнавчих заходах, а в цьо
...
Читать дальше »
Переглядів:
553
|
Додав:
yulduz
|
Дата:
12.11.2014
| |
|