Суббота, 27.07.2024, 11:33
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
|
Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді |
Статистика |
---|
![](/stat/1722069211)
Онлайн всего: 12 Гостей: 12 Пользователей: 0 |
|
Головна » 2016 » Май » 10
Участь у змаганнях "Кубок Бугу"
В перші травневі дні неподалік села Іванівка Первомайського району Миколаївської області на території заказника «Бузький гард» відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму. У змаганнях взяли участь 27 команд з 11 областей.
Полтавщину представляли дві команди юних туристів. Старшу вікову групу представляли юні спортсменами Машівського району, м. Миргорода та обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Основу коман
...
Читать дальше »
Переглядів:
630
|
Додав:
yulduz
|
Дата:
10.05.2016
| |
|