Воскресенье, 15.12.2019, 22:24
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Май 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 202
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2016 » Май » 23 » 23.05.2016
16:18
23.05.2016

20 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

У період з 20 по 22 травня 2016 року на базі районного стаціонарного оздоровчого табору "Світанок" с. Городище Чорнухинського району  відбувся  20 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

Відкриття змагань

У змаганнях взяли участь 150 учасників з 9 команд старшої та 12 команд середньої вікових груп від міст Лубен, Новосанжарського, Лубенського, Решетилівського, Хорольського районів та позашкільних навчальних закладів: Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Лубенського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму, Миргородської міської та Кобеляцької районної станцій юних туристів, Полтавського міського центру позашкільної освіти.

До програми змагань увійшли: особисто-командні змагання за вибором та командні змагання у 2-х етапних естафетах.

На околиці села Городище, на стрімких схилах «Замкової гори»  з мальовничими балками, мішаними лісами були поставлені цікаві дистанції. І хоч як не намагалася природа з дощовою погодою втрутитися у хід змагань, юні спортсмени з успіхом долали всі перешкоди і знаходили КП.

Вид із Замкової гори 

21 травня на дистанції «Особисто-командні змагання за вибором» найкращі результати показали:

- у старшій групі: Слюсар Володимир, Корнієнко Юрій (ДЮКСОТ, м. Лубни), Піддубний Михайло (ПМЦПО); Дрозд Валентина (ДЮКСОТ, м. Лубни), Некрасова Анастасія та Сокол Тетяна (Лубенська СШ № 6).

На старті особисто-командних змагань

- у середній групі: Соколов Влад (ДЮКСОТ, м. Лубни), Горнак Олександр (ПМЦПО), Штомпель Ігор (Хорольсьский  район); Терентьєва Аліна (Хорольсьский  район), Тарасенко Ірина (Лубенська СШ № 6), Чечель Альбіна (ПМЦПО).

Фініш учасників особистого заліку

22 травня учасники Чемпіонату вийшли на старт командних змагань у 2-х етапних естафетах.

Інструктаж перед стартом естафет

Тут найвправнішими стали:

-у старшій групі: Кочерга Владислав і Пицун Іван (Лубенська СШ № 6), Можчиль Олексій і Павлов Юрій (Лубенський район), Піддубний Михайло і Садовий Роман (ПМЦПО); Дрозд Валентина і Теліпко Маргарита (ДЮКСОТ, м. Лубни), Некрасова Анастасія та Сокол Тетяна (Лубенська СШ № 6).

Перед стартом групи "Старші хлопці"

-у середній групі: Рудь Богдан і Мисник В’ячеслав (Лубенський район), Кучеренко Микита і Різник Андрій (ДЮКСОТ, м. Лубни), Соколов Влад і Тимченко Дмитро (ДЮКСОТ, м. Лубни); Терентьєва Аліна і Сапа Світлана (Хорольсьский  район), Чубенко Софія і Лоєнко Вікторія (Хорольсьский  район), Бондар Марія й Царюк Софія (Лубенська СШ № 6).

Стартують учасники середньої вікової групи

Дистанція естафет на схилах Замкової гори

Фініш учасників першого етапу

Учасники другого етапу в очікуванні своїх напарників

Відповідно до результатів виступів на дистанціях кожен учасник приніс у залік своєї команди певну кількість очок.

Команда Миргородської міськСЮТур

Тож у загальному заліку переможцями і призерами стали:

у середній групі:

-команда Хорольського району (222 й 250 балів, тренер Пономаренко М.В.);

-ДЮКСОТ, м. Лубни (198 й 230 балів, тренер Семенюта Г.О);

-Полтавського МЦПО (201 й 204 балів, тренер Сердюк Н.Я.).

у старшій групі:

-Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 (188 й 250 балів, тренер Олійник Н.І.);

-ДЮКСОТ, м. Лубни (229 й 158 балів, тренер Семенюта Г.О);

-Полтавського МЦПО (168 й 146 балів, тренер Сердюк Н.Я.).

На урочисте закриття Чемпіонату розділити радість спортивних досягнень й привітати учасників заходу прибули голова Чорнухинської райдержадміністрації Ковган О.В., голова Чорнухинської районної ради Кривчун Н.О., депутат Полтавської обласної ради Стасовський В.І.

Переможці і призери Чемпіонату були нагороджені кубками і грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. За результатами в  окремих видах змагань учасники отримали медалі й грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Нагородження переможців і призерів

Переглядів: 482 | Додав: yulduz