Воскресенье, 15.12.2019, 20:57
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Апрель 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібна дітям позашкільна освіта?
Всього відповідей: 202
Соціальні закладки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2016 » Апрель » 1 » 29.03.2016
16:04
29.03.2016

Змагання зі спелеотехніки у Котельві

З 26 по 27 березня 2016 року на базі Котелевської гімназії № 1 імені С.А.Ковпака відбулися дитячі змагання зі спелеотехніки, в яких взяли  участь 38 вихованців спелеологічних гуртків Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівники гуртків Горобець Н. В, Дрижирук О. М., Тимошевська Ю. В.).

Змагання проводилися у спортивній залі гімназії, яка спеціально обладнана скеледромом та ділянками вертикальної спелеотехніки, що дає можливість учасникам  показати рівень своєї підготовки при проходженні траси SRT,

Патлань Артем на трасі SRT

тірольських перил, тролею, перестібання через вузол, відтяжки,

Займак Софія на тірольських перилах

 Заліська Анастасія на дистанції тролей

проходження вертикальної  та горизонтальної вузькостей, пересування по спелеологічній драбині.

За результатами подолання набору цих етапів в особистих змаганнях були визначені переможці:

група «Суперновачки»

дівчата: 1 місце - Шевченко Ірина, 2 місце - Шкуренко Даша, 3 місце - Юхименко Євгенія;

хлопці: 1 місце – Стародуб Богдан, Калюх Максим, Салашний Віталій;

група «Новачки»

хлопці: 1 місце – Патлань Артем, 2 місце – Коваль Віталій, 3 місце – Кравченко Андрій;

дівчата: 1 місце -  Савінова Дар’я, Федотова Дар’я, Жук Катерина;

Федотова Дар'я. Подолання похилої ділянки

група «Досвідчені»

хлопці: 1 місце – Ракчеєв Артем, 2 місце – Довгаль Дмитро, 3 місце – Журавель Дмитро;

дівчата: 1 місце – Шапочка Ірина, 2 місце – Бут Ганна, 3 місце – Губенко Вікторія.

27 березня проводились змагання двійок, які в залежності від рейтингу об’єднали групи досвідчених і новачків. Завданням двійки було, визначивши тактику команди подолати запропоновану дистанцію побувавши на всіх етапах. За результатами  виступів визначились переможці та призери: 1 місце – Патлань Артем, Геращенко Оксана, 2 місце – Бут Ганна, Федотова  Дар’я, 3 місце – Ракчеєв Артем, Федотова Анастасія.

Двійка Губерна Вікторія, Мостовий Артем перед стартом

Наприкінці змагань відбувся забіг в абсолютній першості,  де взяли участь і дорослі спортсмени-спелеологи: 1 місце – Касьян Денис, 2 місце – Ракчеєв Артем, 3 місце – Журавель Дмитро.

Переможці та призери всіх видів змагань були нагороджені грамотами та призами.

Дякуємо адміністрації Котелевської гімназії за сприяння у проведенні змагань та за підтримку розвитку дитячого спелеотуризму на Полтавщині!

Переглядів: 348 | Додав: yulduz