Суббота, 27.07.2024, 12:07
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
|
Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді |
Статистика |
---|
![](/stat/1722071261)
Онлайн всего: 4 Гостей: 4 Пользователей: 0 |
|
Головна » 2015 » Март » 23
Юні краєзнавці та активісти музеїв представили свої досягнення на обласному зльоті
18-20 березня 2015 року в Полтаві зібралося понад 80 кращих юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах області для участі у ХХХІІ обласному зльоті.
18 березня перед відкриттям зльоту у фойє центру Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді була організована виставка з досвіду роботи «Про подвиги, про доблесть, про відвагу», де учасники зльоту представили матеріали, що висвітлюють дослідницьку діяльність пошуко
...
Читать дальше »
Переглядів:
619
|
Додав:
yulduz
|
Дата:
23.03.2015
| |
|